Πτηση στο φαράγγι του Ενιπέα στον Όλυμπο

Πτηση στο φαράγγι του Ενιπέα στον Όλυμπο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Ιούλ 17, 2016 5:22 pm

Μια ωρα και κατι μας πηρε η πτηση ,αλλα η αισθηση οταν εισαι εκει πανω ειναι μοναδικη ,αλλα και στο βιντεο βγαινη καλα οσο γινεται,το ατου η μονη Διονυσιου και στην επιστροφη η νεφοκαλυψη.
ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ...ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ,,, ΞΕΖΟΥΜΙΣΤΕΤΗΝ

Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Πτηση στο φαράγγι του Ενιπέα στον Όλυμπο

Δημοσίευσηαπό vlachos dimitris » Κυρ Ιούλ 17, 2016 7:35 pm

Ωραια πτηση φιλε μου,φανταστικα τοπια,αν και πιστευω λιγο ζορικη απο αποψη εφεδρικων προσγειωσεων αλλα ειχες υψος!!τετοιες πτησεις ειναι ωραιο να της ανεβαζουμε στο λεοναρντο ουτοσώστε να βλεπουμε τη πορεια που πηρες το μερος που απογειωθηκες υψος και λοιπα.Για μενα ωραια πτηση!!
Άβαταρ μέλους
vlachos dimitris
Friend
 
Δημοσ.: 61
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 16, 2012 1:10 pm

Re: Πτηση στο φαράγγι του Ενιπέα στον Όλυμπο

Δημοσίευσηαπό aimilios » Κυρ Ιούλ 17, 2016 11:27 pm

Πανο ωραια η πτηση σου, οπως σου γραφει ο Δημητρης βαζετε τις πτησεις στο leonardo ωστε να βλεπουμε και λεπτομεριες της πτησης σας, εκτος κι'αν βρισκεστε σε μυστικη αποστολη...
Τελευταία επεξεργασία από aimilios και Δευτ Ιούλ 18, 2016 6:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Re: Πτηση στο φαράγγι του Ενιπέα στον Όλυμπο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Δευτ Ιούλ 18, 2016 6:56 am

καλημερα,η πτηση ειναι για μενα και την μοιραζομαι με σας οπως το καταλαβαιννω εγω,,,,,δεν εχω να αποδειξω τιποτα,οταν λεω πχ 3100μ το ενοω οχι 2500,...και σε ολα σχεδον τα βιντεο μου δειχνω μερος απογειωσης κλπ..ευχαριστω για τις παρατηρισεις,,,,ανορθογραφος ΑΛΛΑ ιπταμενος :salute:
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Πτηση στο φαράγγι του Ενιπέα στον Όλυμπο

Δημοσίευσηαπό aimilios » Δευτ Ιούλ 18, 2016 6:56 pm

Λαθος συμπερασμα εβγαλες Πανο, οι λεπτομεριες της πτησης και η διαδρομη θα βοηθησουν καποιον που θελει να την επαναλαβει. Δεν ζητησαμε το leonardo για να αμφισβητησουμε κατι απο την πτηση σου. Ξαναλεω λαθος σου που το σκεφτηκες αυτο. :peace:
aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ


Επιστροφή στο Video & Foto

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 204 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 204 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 204 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 204 επισκέπτες