Παραλιες πριν το καλοκαιρι με τον Rotor [ test ]

Παραλιες πριν το καλοκαιρι με τον Rotor [ test ]

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Μάιος 03, 2015 2:39 pm

DSC08843.JPG
To steki moy
Σιμβιωση με ενα μοτερ 10 μηνων; ηρθε η ωρα του απολογισμου, εχουμε και λεμε = Βαρος παραμοτερ ετοιμο να ... πεταξη χωρις καυσιμα = 23,3 κιλα.Η ωση με 125εκ ελικα [1,30 τον περιμενω, νομιζα ο 2ος που ειχα ειναι 130εκ αλλα ηταν 125εκ] ειναι πολυ ικανοποιητικη σιγουρα αρκετα πανω απο τα 60 κιλα ωσης, οικονομια +/- 4 λιτρα, θερμοκρασια; εδω ειναι το μεγαλο πλεονεκτιμα του, πανω απο 200c δεν τον ειδα ποτε, ουτε στα 2500μ υψος, ουτε σε πτηση 2"30lepta .Ζημιες ?, απο την κορδονιερα ενα πλαστικος πυρος εφυγε, σταλθηκε νεα κορδονιερα σε 5 εργασιμες μεσα στη εγγυηση του, ενω τον ιδιο επικευασα και οκ, ενα σινεμπλοκ εξατμισης ξεκολησε το μεταλο που ειναι παξιμαδι μεσα, δεν το προσεξα με αποτελεσμα να μου κανη ενα ραγισμα στην εξατμηση 3 5-4 εκ, κοληθηκε και ειναι οκ, ΟΜΩΣ, η TECNOFLY αμεσως μου εστηλε νεα ΕΞΑΤΜΙΣΗ: Αρα, εξηπερετιθηκα αμεσα και σωστα οπως περιμενη καποιος, και ΟΛΑ με αποδηξη / κωδικους, το πλαισιο; πολυ γερη κατασκευη χωρις στρεβλοσης στο στεφανι ,τα μπρατσα? [υπαρχουν πολλα σχεδια σε S, ψηλα, χαμηλακλπ] τα δικα μου κινητα και ισια με ψηλα κρεμασματα, ιδανικα για ξεκουραστα ταξιδια.Τελος το κερασακι στην τουρτα η τ ι μ η του και τα οικονομικα ανταλακτικα που θα θελησης καποτε. ROTOR H130 https://youtu.be/7xFaKNp0sZk
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Επιστροφή στο Video & Foto

  • Συνολικά υπάρχουν 18 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 18 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες