travelmoto youtube channel

travelmoto youtube channel

Δημοσίευσηαπό vasilis » Τρί Ιαν 25, 2011 2:31 pm

το κανάλι μου λειτουργεί ξανά κανονικά
http://www.youtube.com/user/travelmoto? ... HLew2sMXSo
Άβαταρ μέλους
vasilis
Friend
 
Δημοσ.: 289
Εγγραφή: Τρί Μάιος 01, 2007 10:24 pm
Τοποθεσία: Greece

Δημοσίευσηαπό canela » Τετ Ιαν 26, 2011 8:18 pm

πολυ ωραιο βιντεακι,αλλα στο τσακ πρεπει να περασε η προπελα απο την οροφη του αυτοκινουμενου.
Άβαταρ μέλους
canela
Friend
 
Δημοσ.: 17
Εγγραφή: Τρί Ιαν 25, 2011 7:01 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Πέμ Ιαν 27, 2011 10:00 am

Πολύ ωραίο το βυ ..ντεάκι Βασίλη, και ο Χάρης σκίζει με το GO-FLY σου, παιχνίδια φανταστικά!
Κανέλα γειά σου και καλωσόρισες στην παρέα μας.Μη φοβάσαι ο Χάρης ξέρει τι κάνει, πέρασε ανετα δεν υπηρξε κίνδυνος.Για πες μας ομως εσυ τι σχέση εχεις με το αθλημα, μήπως πετάς ελεύθερο?
Εισαι πολύ ωραία κοπέλα ποτε θα σε γνωρίσουμε? Μπορείς να πετάξεις αν θέλεις με τον Χάρη,θα χαρεί πολύ νομίζω να πετάξετε μαζί.Αλωστε εχει και ο Ορέστης διπλό φτερό και μπορεί να σε πάρει και αυτός.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Δημοσίευσηαπό canela » Πέμ Ιαν 27, 2011 3:02 pm

Κυριε ντινο καλησπερα.Η μονη σχεση που εχω ηταν πριν 4 χρονια.Ημουν στον στρατο σε μοιρα αλεξ/στων.Νοσταλγησα τα αλματα που εκανα απο c130.Η μονη λυση ειναι να μαθω παραπεντε.Καταλαβα οτι δεν ειναι το ιδιο επειδη εχει λιγοτερο λογο πτωσης,και με το μοτερ μπορεις και να εισαι πολυ ωρα εν πτηση.Καποιος φιλος μου κανει αετο αλλα πολυ κουραση στο λυσε-δεσε.Τωρα για δοκιμη με διπλο φτερο πιστευω κατι να γινει.Με τον κυριο ορεστη η τον κυριο χαρη που εχουν τα διπλα?Και ποσο περιπου κοστος?Γιατι ρωτησα για σχολειο ελευθερης πτωσης και απογοητευτικα.
Άβαταρ μέλους
canela
Friend
 
Δημοσ.: 17
Εγγραφή: Τρί Ιαν 25, 2011 7:01 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό vasilis » Πέμ Ιαν 27, 2011 3:15 pm

canela έγραψε:Η μονη λυση ειναι να μαθω παραπεντε.


Γειά σου, μπορείς να κάνεις μαθήματα παραπέντε με τον Σμύρη ή τον Βλασόπουλο στην θήβα. Αν δεν κάνω λάθος το κόστος πρέπει να είναι γύρω στα 500 ευρώ όλα τα μαθήματα. Περισσότερα μπορείς να βρεις στο http://sky.gr/index.php/training/schools.html
Άβαταρ μέλους
vasilis
Friend
 
Δημοσ.: 289
Εγγραφή: Τρί Μάιος 01, 2007 10:24 pm
Τοποθεσία: Greece


Επιστροφή στο Video & Foto

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 7 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 7 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 605 την Κυρ Ιουν 02, 2024 10:55 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες