Paramotor trip 24/12

Paramotor trip 24/12

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Παρ Δεκ 23, 2016 9:30 am

O Daniel φιλος εξ αποστασεως ,ελα ελα μου λεει ουτε μοτερ ουτε φτερο ολα εδω για σενα,ελα ......καλα τα λεει ,παντως καποιοι και μερες που ειναι κανουν enent,, ισως καποτε και εμεις.
panos ppg.jpg
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Paramotor trip 24/12

Δημοσίευσηαπό coppertone » Παρ Δεκ 23, 2016 1:12 pm

Καλός ο Daniel ... κι εμείς όμως καλοί είμαστε.

Παραθέτω link ανάρτησης από 6/2012 για παρόμοια καλοκαιρινή βόλτα.
http://www.paramoter.gr/phpbb3/viewtopic.php?f=6&t=11108&p=12807&hilit=%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%AF#p12807

Τμηματικά έχει πεταχτεί το μεγαλύτερο μέρος αυτής της βόλτας.

Δεν ξέρω τις περιοχές που προτείνει ο φίλος Daniel, δύσκολα όμως θα συνδύαζε 5 αρχαιολογικούς χώρους σε μια μέρα!
Ίσως όταν το οργανώσουμε να τον καλέσουμε!!

Καλή ... Καλύτερη Χρονιά!!!

Νεκτάριος
Άβαταρ μέλους
coppertone
Friend
 
Δημοσ.: 41
Εγγραφή: Δευτ Δεκ 04, 2006 2:42 pm

Re: Paramotor trip 24/12

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Σάβ Δεκ 24, 2016 1:13 pm

Γειά σας πιλότοι και χρόνια πολλά!Την θυμάμαι την ανάρτηση Νεκτάριε με τα λυτά κορδόνια, αλλα δεν ευόδωσε.Ειμαι μέσα για προσεχώς σε κατάλληλη εποχή!
Επίσεις υπάρχουν αλλες δύο προτεινόμενες μεγάλες διαδρομές (ταξίδια με διανυκτερεύσεις, ητοι..(Ασπροβάλτα-Αλεξανδρούπολη) και ( Ηγουμενίτσα-Καλαμάτα).Την τελευταία προτείνει ο Αρης.
Οχημα μεταφοράς με πολλές δυνατότητες υπάρχει και οδηγό θα βρούμε.Εξυπακούεται καλός καιρός με επίσεις καλές θερμόκρασίες.
Ορεξη να υπάρχει και ολα γίνονται και ολα λύνονται.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am


Επιστροφή στο Επόμενη Απογείωση

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 358 την Σάβ Ιαν 11, 2020 2:10 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες