ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Δευτ Μάιος 23, 2016 7:05 pm

Το ΣΚ 4 και 5 Ιουνίου θα πετάξουμε, (εαν ο καιρός ειναι καλός,) στην Παραλία της Κατερίνης και συγκεκριμένα στο beach bar ALMYRA.
Ειναι το παλιό γνωστό σημείο που συναντιόμασταν παλιά η παραμοτεροπαρέα.Ωραίες εποχές τότε που το παραμοτέρ ηταν στα σπάργανα. Σε αυτό το σημείο πετάει τις περισσότερες μέρες του χρόνου και ο αέρας ειναι τέλειος ολη μέρα.
Ειμαστε πέντε μέχρι τώρα, εγώ ο Πάνος Χατζ, ο Γιάννης Καζ.ο Δημ Μπάτ.και ο Σωτος.
Θα χαρούμε πολύ αν ελθουν και αλλοι φίλοι να πετάξουμε παρέα!
τηλ 6972056113 Ντίνος.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τρί Μάιος 24, 2016 7:14 am

Ντινο , αυτο ειναι απο χθες,δεν ενθουσιατικα απο τον καπνο,μικρη διαρκεια η πυκνοτητα του,για την Κυριακη αν ειναι ολα καλα θα ρθω και εγω .
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό aimilios » Τρί Μάιος 24, 2016 10:16 pm

Πραγματι ο καπνος ειναι σχεδον αορατος.
aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Re: ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό aimilios » Τρί Μάιος 24, 2016 10:43 pm

aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Re: ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τετ Μάιος 25, 2016 6:27 am

Αιιλιε για μας τους παραδοσιακους που ακομα δεν εχουμε φεισμπουκ
εχουμε ομως ΜΕΤΩΠΟ [ποντιακο ] δεν μπορουμε να δουμε,ασχετα ξερω τροπους DIY που κανη καπνο και με διαρκεια αλλα δεν ειναι της στηγμης,ΣΚ, εχει ραλλυ αντικα Ολυμπου ,ισως ερθω [και πεταξω]αν εχεις θεληση στηλε μου το τηλ.σου με καποιο τροπο,εσβησα 380τηλ. απο το κινητο κατα λαθος και βρηκα τα 133μμονο αλλα θα ερθουν παλι σιγα σιγα ...η ζωη δεν ειναι τεχνολογια :userfriendly:
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Τετ Ιουν 01, 2016 9:31 am

Πλησιάζουν οι μέρες τις συνάντησης στην Παραλία της Κατερίνης.Ο καιρός δείχνει να ειναι με το μέρος μας με καλοκαιρινό προφίλ.
Για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι, τα καπνογόνα που συζητάμε εχουν να κάνουν με ενα πάρτυ που θα κάνει τό ΑΛΜΥΡΑ εκεί που πετάμε στην παραλία.Μας κάλεσαν λοιπόν να συμμετέχουμε στο (πάρτυ χρωμάτων),πετώντας με καπνογόνα απο πάνω τους ενώ ο κόσμος απο κάτω θα περιλούζεται με πολύχρωμες σκόνες που θα τους εχουν μοιράσει.
Εχω βρει την ακρη με τα καπνογόνα, μάλιστα εχω και vdo αλλα δεν μπορώ να το ανεβάσω.
Θα ειμαστε λοιπόν εκεί, πάρτε την παρέα σας και ελάτε.Το πάρτυ θα γίνει την Κυριακή το απόγευμα-μεσημέρι αλλα εμείς θα ειμαστε απο το Σάββατο.Καλή αντάμωση!
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: ΣΚ 4-5 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τετ Ιουν 01, 2016 9:51 am

DSC01621.JPG
DSC01622.JPG

Καλο Μηνα σε ολους ,Ντινο μολις γυρισα απο πτηση[ για το τηλ ],99% δεν θα μπορεσω ,οσοι πανε καλη πτηση και με ασφαλεια ,γιατι θα χει κοσμο .
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI


Επιστροφή στο Επόμενη Απογείωση

cron
  • Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 358 την Σάβ Ιαν 11, 2020 2:10 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης