ΠΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ

ΠΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Πέμ Αύγ 23, 2012 10:20 am

Ηλθε στο Βόλο ο Πάνος ο Χατζηκαλινικίδης,και θα πετάξουμε παρέα τρείς,εγώ ο Δημήτρης ο Μπατάνης και ο Πάνος.
Στη γνωστή απογείωση στις 4.30 όποιος μπορεί ας έλθει.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: ΠΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Σάβ Αύγ 25, 2012 4:58 pm

Βρεθηκα στο μαγευτικο Πηλιο οικογενοιακος,και εκει που ετοιμαζομουν να παρω τον Ντινο τηλ. για καμια πτηση "καπακι" με παιρνη για να με ρωτηση για κατι ..και κανονιζουμε και μια πτηση με επιπλεον τον Δημητρη,πολυ ωραια η πτητικη ξεναγηση βουνο,παραλια,Βολος,πρωτα εφυγε ο Δημητρης μετα εγω και ο Ντινος,το δικο μου vhf εκανε παρασιτα [λαθος μπουζι ]αλλα τους ακουγα,2ος απογειωθηκα εγω και μολις πηρα υψος εσβησε το μοτερ και δεν επαιρνε μπρος,κανοντας εναν κυκλο ξανα πρωσγηωθηκα αλαξα το μπουζι που "ελειπε" και ξανα απογειωθηκα,ειχα βγαλη το μπουζι στην τελευταια πτηση και μετα απλα το εβαλα χωρις να το σφιξω το αφησα για μετα και να τι ..εγινε ευτυχως ΟΛΑ καλα,φωτο απο εμενα οταν θα επιστρεψω στην βαση μου .
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: ΠΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Σάβ Αύγ 25, 2012 8:49 pm

Hταν απο τις καλύτερες πτητικά,ημέρες του χρόνου.Το απολαύσαμε μαζί με την έξοχη παρέα του Πάνου.Ταιριάζουμε μετον Πάνο πτητικά.Ελπίζω σύντομα να το επαναλάβουμε.
Πάνο καλλή συνέχεια στις διακοπές!
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: ΠΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Δευτ Αύγ 27, 2012 4:45 pm

Και ενα φωτοβιντεο απο την πτηση Ντινο-Δημητρη και μια μονος.Τωρα να πω οτι μπαινοντας στον Βολο εχει πανω απο τον περιφεριακο αρκετα μερη για απογειωση,τωρα στις παραλιες τις "πισω' προς ΑΙγαιο ειναι πιο μετρημενες και ζορικες δεν το προσπαθησα καθολου ,αλλοστε ο σκοπος μου ηταν οικογενοιακες διακοπες,ευχαριστω και παλι τα "παιδια" για την υπταμενη ξεναγηση, = http://youtu.be/5Npduv-mxhU
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI


Επιστροφή στο Επόμενη Απογείωση

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 4 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 4 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 484 την Σάβ Απρ 27, 2024 5:40 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες