Αγιος Νικόλαος Κρήτη

Αγιος Νικόλαος Κρήτη

Δημοσίευσηαπό petros vlahos » Κυρ Απρ 03, 2016 3:32 pm

πραγματικά τοσα χρόνια είμαι Κρήτη και δεν ξέρω πως μου ξέφευγε ο Αγιος απο το πρόγραμμα πτήσεων!!ίσως το δύσβατο τις περιοχής ο καιρός που θέλει προυποθέσεις?ολα αυτα μαζι! ευκαιρία πηγαίναμε προς Σητεία μετα απο την πρόσκληση των γνωστών φίλων και είδα ανατολική αύρα στην διαδρομή μαζι με Δημήτρη και λέω ΣΤΟΠ!!! μια στάση εδω για πτησούλα και συνεχίζουμε!!πρωινή πτήση 11 περίπου με ανατολική αύρα φώς που έβγαζε μάτια σχεδόν τυχαία επιλογή χώρου μέσα απο την παραλία του Αλμυρού που ειναι η κατακόρον παραλία των Αγιονικολιοτών..μισή ώρα πτησούλα ήταν οτι έπρεπε σας την αφιερώνω!!

η απογειωση ειναι προαιρετικη!
η προσγειωση ειναι παντα υποχρεωτικη!
Άβαταρ μέλους
petros vlahos
Friend
 
Δημοσ.: 477
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 7:25 am
Τοποθεσία: Malia Crete

Re: Αγιος Νικόλαος Κρήτη

Δημοσίευσηαπό petros vlahos » Τετ Απρ 06, 2016 2:24 pm

την ιδια μέρα καταλήξαμε στην Σητεία με 3 διαφοερετικές πτήσεις και διανύσαμε πολλά χιλιόμετρα απο την μια πλευρά στην άλλη!! δυο βίντεο με θέα την όμορφη Σητεία και φωτοβίντεο απογείωση του Γιαννη με to SP..
να ευχαριστησω τους Σητειακους για την άψογη φιλοξενία τους και το ωραίο γεύμα!!(δεν τσιγκουνεύτηκαν αστακομακαρονάδες γαριδοπίλαφα κλπ!!!!!!!)

https://www.youtube.com/watch?v=EnVyfN3 ... tml5=False

https://www.youtube.com/watch?v=Ak2-564 ... tml5=False
η απογειωση ειναι προαιρετικη!
η προσγειωση ειναι παντα υποχρεωτικη!
Άβαταρ μέλους
petros vlahos
Friend
 
Δημοσ.: 477
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 7:25 am
Τοποθεσία: Malia Crete


Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 3 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 3 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 358 την Σάβ Ιαν 11, 2020 2:10 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες