Paratrike στα δελτα των ποταμων Αξιου-Ακιακμονα

Paratrike στα δελτα των ποταμων Αξιου-Ακιακμονα

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Ιαν 10, 2016 5:54 pm

Καλη Χρονια να χουμε,καναμε αρχη με το τραικακι μας,μιας και φουλ ετοιμο για πτηση το παραμοτερ ξεπερναη τα 32κιλα[22ppg,8καυσιμα,φωτο,καμερα,εργαλεια.σωσιβιοκλπ],πανε ελα 68χλμ καναμε,ειχα υπολογιση τα διπλα αλλα δεν μου εβγαινε,θελης ο καιρος αλλες προβλεψης ειδα ,το ενστικτο πες,περασαμε "απεναντι" σε 9 λεπτα και υστερα ξερα στην ξερα εως Μακρυγιαλο[μυδακι,ψαρακι παραγωγης τους]μετα δεν μου εβγαινε και μεταβολη και πισω,1,20 λεπτα και εκει που ελεγα και δευτερη πτηση να κανω τσουπ,οι πρωτες ψιχαλες,μαζεψαμε ,τωρα ειδη εχω ξεφορτωση και ετοιμο και το φωτο στορι,για βιντεο πολυ αργοτερα μιας και ετοιμαζομαστε να παμε για...καφε ΠΑΝΩ απο ολα η ασφαλεια μας . :coffee2:
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Paratrike στα δελτα των ποταμων Αξιου-Ακιακμονα

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Δευτ Ιαν 11, 2016 10:44 am

Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Paratrike στα δελτα των ποταμων Αξιου-Ακιακμονα

Δημοσίευσηαπό aimilios » Τρί Ιαν 12, 2016 2:01 am

Ωραια η βολτα σου Πανο. Αυτο το μπιτονακι αν το εχεις μαζι σου στην πτηση ειναι λαθος γιατι δεν ειναι ασφαλειας και δεν κανει ουτε για μεταφορα στο αυτοκινητο, ειναι καλο για απιονοσμενο νερο για ατμοσιδερα... :lol:
aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ


Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

cron
  • Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 358 την Σάβ Ιαν 11, 2020 2:10 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης