Ν.ΠΕΛΛΗΣ & ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΕΠΑΝΩΜΗ

Ν.ΠΕΛΛΗΣ & ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΕΠΑΝΩΜΗ

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Απρ 14, 2013 9:55 am

combostela?καπως ετσι λεγεται ενα μεροσ στην Ισπανια που ολοι πανε για ταμα με ποδια ,ποδηλατο ,..φετος με παραμοτερ κλπ οτι του ο καθενας,Παρασκευη πηγα στις ριζες μου ,απο περιοχη Γιανητσων βασταει ,απογειωση απο μια διασταυρωση με χωματερες δεξια- αρηστερα τεραστιων διαστασεων και αφου την εκανα για λιγο προποδεσ ΠΑΙΚΟΥ λιγο απο το μοναστηρι και μετα καμπο ,ψαχνοντασ οπτικα να δω το χωριο μου απο ψηλα ,το εντοπισα και πηγα για προσγειωση στην εκλησια διπλα στα μνηματα για να αναψω ενα κερακι στον ανθρωπο που του χρωτο ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ τον ΠΑΤΕΡΑ μου,ολα καλα ,οι γυρω στα χωραφια νομιζαν οτι κατι εγινε και επεσα,μπραβο τους ηρθαν και ...καναμε γνωριμιεσ ολοι κοντοσιγγενεις,ΤΩΡΑ Σαββατο στα μερη μου με τον Γιαρι καναμε ενα τουρ ετσι για να ΛΙΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙ ΜΕΡΑ ΚΙ ΑΥΤΗ,ενα βιντεακι απο τις 2 μερες= http://youtu.be/MEAGzRvqSMs
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Ν.ΠΕΛΛΗΣ & ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΕΠΑΝΩΜΗ

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Δευτ Απρ 15, 2013 8:07 am

Βοήθειά σου Παναγιώτη επιστροφή στις ρίζες.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am


Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 4 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 4 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 484 την Σάβ Απρ 27, 2024 5:40 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες