"λαοπλάνοι"

"λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Παρ Δεκ 12, 2014 7:41 pm

"κάποιος (συνήθως πολιτικός) που έχει την ικανότητα να γοητεύει και να παραπλανά το λαό" ...ανεκαθεν υπηρχαν,μας πηραν τις υπογραφες μας-ιντερνιακα-για καποιο σκοπο που θα διαλιθη οταν ερθουν τα πραγματα οπως θελουν αυτοι λενε,πρωσωπικα ζητησα ΔΙΑΓΡΑΦΗ, πως να εμπιστευτης καποιους που τελικα εμπλεκονται με εμπορια ,εκπεδευση,η συνενουν λογω γνωριμιας? [Ετσι κι εγω την πατησα ] που ολα δειχνουν εχει σχεση με το χρημα ,πουλαν τον μεταχ/νο εξοπλισμο τους με μονο 20 :clap: ωρες οταν η πραγματικοτητα ειναι αλλη,τις στραβομαρες μας δεν τις δειχνουμε,και το κανουν και αλλοι απο εσας ,σου λεει δεν βαζω φωτ/ες,βιντ/κια που ξερη ο αλλος ,ειναι και καθαρα αστραφτερα τα πραγματα κλπ μην παει ο νους μονο σε εναν το κανουν πολλοι και λυπαμαι ,απο το ξιγκι να βγαλουμε λαδι και γινεται συστιματικα,και αν καποιοι με παιρνουν τηλ/νο και εγω ασχολουμε μαζι τους ειναι επειδη θελουν ,λαχταρουν να μαθουν η να πεταξουν οπως εμεις δεναποκαλουνται"φτωχαδακια ,μπατιρακια "οπως αποκαλεσθηκαν ,και ΟΥΤΕ τα φορουμ ειναι ανεξαρτητα οπως καπου διαφιμιζονται , ,σταματαω μην καψω με στοιχεια και ονοματα αρχινομενης 10ας πισω,εχω βαρεθη τους ΖΗΛΙΑΡΙΔΕΣ και ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ σε αυτοι την ζωη,απο κοντα φιλοι και απο πισω διαολοι,κλεινω τα παντα [η/υ,τηλ/να] , ΛΑΟΠΛΑΝΟΙ.στους πιλοτους που θα πεταξουν Σαβ/κο να θυμαστε η γνωση ειναι δυναμη και οταν την μοιραζεσαι,εχει ΑΞΙΑ,
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: "λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό aris » Παρ Δεκ 12, 2014 8:33 pm

Θέμα: Παναγιωτης Χατζηκαλλινικιδης
Από: PARAMAGIA by PANOS <panoshatzik@gmail.com>
Προς: Protovoulia Paramoter <protovouliaparamoter@gmail.com>
Κοιν.:


Αξιοτιμοι κυριοι σας ενημερώνω οτι η συμμετοχή μου στην διαμαρτυρια σας δεν υσχιοι για το λογο οτι δεν μπορη να εχει αοριστη διαρκεια η συμετοχη μου χωρις να ξερω τι ενεργειες κανετε οποτε διαγραψτε με και σε νεοτερες εξελιξης αν ειδοποιηθω θα σας απαντησω εγκαιρα για το αν θελω να συμμετασχω,επιφυλασομαι για καθε νομιμο δικαιο μα μου,μετα τιμης Π.Χατζηκαλλινικιδης


Διάβασε καλά μπας και καταλάβεις
Δυο ενέργειες έγιναν από την Πρωτοβουλία και στις ΔΥΟ φόρες πήρες ε-μαιλ το διάβασες και απάντησες με ε-μαιλ Συμφωνώ.
Καμία άλλη ενέργεια δεν έχει γίνει
Για όποια καινούρια κίνηση θα κάνει η Πρωτοβουλία όταν και αν χρειαστεί, τα μέλη της αλλά και όλοι όσοι θέλουν να συμμετέχουν θα έχουν πρώτα ενημερωθεί και θα έχουν απαντήσει με ε-μαιλ.
Η συμμετοχή σου στην διαμαρτυρία ήταν για το κείμενο διαμαρτυρίας δεν ήταν επ αόριστο λεύκη επιταγή
Μην αμελείτε να παίρνετε την πτήση σας.
http://www.youtube.com/profile?user=ariskol
www.ppg.gr
Άβαταρ μέλους
aris
Friend
 
Δημοσ.: 645
Εγγραφή: Τρί Οκτ 24, 2006 9:55 pm
Τοποθεσία: Λουτράκι

Re: "λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό aris » Παρ Δεκ 12, 2014 9:05 pm

Ήταν μια φορά ένας τύπος και οδηγούσε σε έναν επαρχιακό δρόμο άγνωστο.
Κάποια στιγμή τον πιάνει λάστιχο.
Ανοίγει το πορτμπαγκάζ βγάζει την ρεζέρβα τα εργαλεία ψάχνει για γρύλο…… τίποτα.
Κοιτά γύρω, βλέπει ένα σπίτι λίγο μακριά και μη μπορώντας να κάνει αλλιώς αποφασίζει να πάει να του ζητήσει ένα γρύλο.
Στο δρόμο που πήγαινε σκεπτόταν
Και άμα πέσω σε κανένα άσχετο ?
Και άμα δεν έχει ?
Και αν είναι καμιά αδελφή και μου την πέσει ?
Μπορεί να είναι και εντάξει αλλά να μην κάνει ο γρύλος του ?
Και άμα τον ξυπνήσω και με βρίσει η μου πετάξει τίποτα ?
Και άμα είναι Κανά στραβόξυλο ?
ΟΤΙ και να είναι εγώ δεν μασώ. Άντε τώρα μην τα πάρω στο κρανίο με τον π@π@ρ@.
Μα αυτά και με αυτά έφτασε στην πόρτα κτυπάει το κουδούνι, ανοίγει την πόρτα ο ιδιοκτήτης και πριν προλάβει να μιλήσει του λέει με τσαντίλα
«Ρε Άι γ@μησου εσύ και ο Γρύλος σου»
Μην αμελείτε να παίρνετε την πτήση σας.
http://www.youtube.com/profile?user=ariskol
www.ppg.gr
Άβαταρ μέλους
aris
Friend
 
Δημοσ.: 645
Εγγραφή: Τρί Οκτ 24, 2006 9:55 pm
Τοποθεσία: Λουτράκι

Re: "λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό aimilios » Σάβ Δεκ 13, 2014 7:31 am

aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Re: "λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό petros vlahos » Σάβ Δεκ 13, 2014 12:01 pm

η νεα εκδοση!!!!

η απογειωση ειναι προαιρετικη!
η προσγειωση ειναι παντα υποχρεωτικη!
Άβαταρ μέλους
petros vlahos
Friend
 
Δημοσ.: 477
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 7:25 am
Τοποθεσία: Malia Crete

Re: "λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό petros vlahos » Σάβ Δεκ 13, 2014 12:02 pm

το παραμότορ ενώνει δεν χωρίζει!!!!!
δόση απο Θεσσαλονίκη....

https://www.youtube.com/watch?v=JPN62Zk ... yNWihn2Vgg
η απογειωση ειναι προαιρετικη!
η προσγειωση ειναι παντα υποχρεωτικη!
Άβαταρ μέλους
petros vlahos
Friend
 
Δημοσ.: 477
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 7:25 am
Τοποθεσία: Malia Crete

Re: "λαοπλάνοι"

Δημοσίευσηαπό VENTUS » Τετ Δεκ 17, 2014 10:39 am

Για να καταλαβαίνει και ο κόσμος με τι "καμένους" έχουμε να κάνουμε δυστυχώς, παραθέτω την παρακάτω επικοινωνία μας με αυτόν που άρχισε το post, μετά τα όσα σπουδαία είπε (για την πτήση στην βουλή) και φρόντισε άρον άρον να τα μαζέψει μετά (καταγράφηκαν..άσε που τα διάβασαν όλοι).

" από: a pal <apventus@gmail.com>
προς: PARAMAGIA by PANOS <panoshatzik@gmail.com>
ημερομηνία: 8 Δεκεμβρίου 2014 - 7:50 μ.μ.
θέμα: Re: "Κρίμα ρε φίλε "
εστάλη από: gmail.com.

Κάνε μου την χάρη και μην επικοινωνήσεις ξανά μαζί μου. Δεν μπορείς να καταλάβεις τι ζημιά κάνεις και εγώ δεν είμαι ψυχολόγος για να ασχοληθώ μαζί σου.-
ΑΠ
Στις 8 Δεκ 2014 5:48 μ.μ., ο χρήστης "PARAMAGIA by PANOS" <panoshatzik@gmail.com> έγραψε:

"φιλε" ,.....βαρια κουβεντα,"καθημερινά επάνω στην προσέγγιση",αχ .τι να σου κανη η σκεψη αν ο νους δεν φτανη,τα καναντερ τετοια εποχη ειναι στο εδαφος για συντηριση,η προσεγγιση γινεται Αλιακμονα δελτα και μετα .Ηρακλεια σε χιλ/ες ποδια,μπλα μπλα.......................και το πιο σοβαρο ,παραληλα με εκεινο το "λοφακι" ημουν[ ξερεις ΠΙΟ ] με 8-10 μετρα πιο ψηλα,αλλα το εγραψα Γραματεις & Φαρισεοι γινατε και [μετραω τα λογια μου ] ,ΛΥΠΑΜΑΙ, γιατι? οχι γι αυτα παντως , αλλωστε εσυ εχεις μια σειρα απο πλαστικες καρτες ,εμεις τι εχουμε? ΤΙΠΟΤΑ Π. Χ. "

Προφανώς το παλληκάρι δεν μπορεί να αντέξει την απόρριψη..αλλά τι να γίνει ας προσέχει από εδώ και πέρα τι λέει και κυρίως τι κάνει. Εγώ όπως λέω και πιο πάνω δεν μπορώ να βοηθήσω άλλο, δεν είμαι ειδικός και ούτε θα ξανασχοληθώ.-

ΥΓ. "Ο ηλίθιος είναι ανίκητος." Το είπε εεε..ο Ζαν Ζακ Ρουσώ.
ΥΓ1. Τις έχω βαρεθεί αυτές τις λ@μ@κιες.. κάθε χειμώνα τα ίδια.
Άβαταρ μέλους
VENTUS
Friend
 
Δημοσ.: 94
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 04, 2009 12:16 pm


Επιστροφή στο Συζητήσεις

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 12 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 12 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 484 την Σάβ Απρ 27, 2024 5:40 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες