προσφορα για το synthesis

προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Μάιος 04, 2014 1:39 pm

http://youtu.be/1yGQww6S4Ro με το 2 να ναι στα χερια μου ,περισευη οποιον του κανη ,ας μου κανη ποιαδηποτε προσφορα,διαθετη σακο υμαντα μανουαλ,τηλ = 6999 989989 και στο panoshatzik@gmail.com, προσφορες εως 11/5,και μετα το δινω,ΑΝΤΕ :D
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Κυρ Μάιος 04, 2014 2:12 pm

αυτο είναι αυτό ?

αν ναι, τοτε προσφερομαι να μου το χαρίσεις! αχαχ :lol:
Άβαταρ μέλους
jollyroger
Friend
 
Δημοσ.: 318
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 28, 2010 6:43 pm

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Μάιος 04, 2014 2:42 pm

Παντα διπλα στον υπολογιστη ,εισαι για ολους μας ο Μεγαλος Αδερφος,αν το θελεις πραγματικα ελα να στο δωσο τιμης ενεκεν Λ.ιασονιδη 22 54635 και κερναω και καφε, :wave: Jolly "Η Παγκόσμια Τα πιο Κατασκευαστής-Συνιστάται Προϊόν:
Λόγω της διαρκούς καλλυντικές ιδιότητες του, την αντίσταση του 303-επιφάνειες σε σκόνη, ρύπανση και χρώση, υδατοαπωθητικότητα του και την απαράμιλλη χαρακτηριστικά προστασίας, οι κατασκευαστές συνιστούν σε όλο τον κόσμο 303 Aerospace Protectant.

303 Aerospace Προστατευτικό κρατά UV-ευαίσθητα υλικά "σαν καινούργιο" χρόνο με το χρόνο."ειναι αλλο ενα προιν για καταναλωση οπως και ο εξοπλισμος που αγοσες/σα κλπ :bored:
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Κυρ Μάιος 04, 2014 3:25 pm

ναι αμε, γιατι να μη το θελω.. για παραλια/control/σε αντισχοινο μια χαρα μου φαινεται.. βεβαια, δεν καιγομαι κιολας οπως καταλαβαινεις... αν το θελει περισσοτερο απο μενα καποιος αλλος ή ισως θελει να το αγορασει.. ας μην το θεωρει "πιασμένο"
Άβαταρ μέλους
jollyroger
Friend
 
Δημοσ.: 318
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 28, 2010 6:43 pm

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό makis166 » Δευτ Μάιος 05, 2014 7:59 am

ΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΠΑΝΟ ΠΑΛΙ ΠΟΥΛΑΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΓΙΑ ΠΤΗΣΗ!!
ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ!! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ,ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ (ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ) ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥΛΑΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΠΑΝΙΑ
ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
Ο ΧΑΖΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
Άβαταρ μέλους
makis166
Friend
 
Δημοσ.: 31
Εγγραφή: Παρ Οκτ 13, 2006 7:18 pm
Τοποθεσία: ΡΟΔΟΣ

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό BARBATUS » Τετ Μάιος 07, 2014 1:02 pm

Το ανταλλάζω με το συλλεκτικό αλεξίπτωτο Airwave black magik 24 είναι σε άριστη κατάσταση αν ενδιαφερεσε πες μου.
Καλιά να φοβάσαι μη σκοτωθείς...
παρά να φοβάσαι να ζήσεις!!
BARBATUS
Friend
 
Δημοσ.: 411
Εγγραφή: Τετ Ιαν 04, 2012 1:23 pm
Τοποθεσία: Κρήτη

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τετ Μάιος 07, 2014 7:12 pm

BARBATUS,Κωστα η διαφορα ειναι οτι ειμαι 1 χερι[2009]ενω εκεινο 1995? ,εσυ μαλον με αεροπλανακια επαιζες τοτες ομως δες πιο πανω [σε λιγο ] τι κανη το ενα και αν αναρτισης κατι παρομοιο με εκεινο .....ευχαριστως να το σκεφτω[ σε πειραζω αν καταλαβες ]εχω αρκετους που με αντηπαθουν μην προστεθεις κι εσυ :?
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό BARBATUS » Τετ Μάιος 07, 2014 10:47 pm

Μια προσφορά κάναμε ρε Πανο μην τα παίρνεις, επειτα είμαι σίγουρος ότι και με το black magic μια χαρά θα πετάς άλλωστε το synthesis για κοντρόλ το θέλω......πόσες ώρες είπαμε ότι έχει;;

Το ότι πετάς ακόμα μ αυτό προσωπικά δεν μου λέει τίποτα.
Καλιά να φοβάσαι μη σκοτωθείς...
παρά να φοβάσαι να ζήσεις!!
BARBATUS
Friend
 
Δημοσ.: 411
Εγγραφή: Τετ Ιαν 04, 2012 1:23 pm
Τοποθεσία: Κρήτη

Re: προσφορα για το synthesis

Δημοσίευσηαπό aimilios » Πέμ Μάιος 08, 2014 10:32 am

Για να πουληθει ενα αλεξιπτωτο θα πρεπει να διαθετει απο τον κατασκευαστη του η καποια αξιοπιστη εταιρεια αναλυτικα και τυπωμενα τα αποτελεματα του τεστ πορωσιμοτητας, ελεγχο ολων των αρτανων και ποσες ωρες ζωης του απομενουν. Αυτο θα καθορισει την τιμη πωλησης αλλα κυριως θα ξερει ο αγοραστης αν αξιζει και αν ειναι ασφαλες αυτο που παιρνει.
aimilios
Άβαταρ μέλους
aimilios
Friend
 
Δημοσ.: 488
Εγγραφή: Τρί Απρ 25, 2006 2:39 pm
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ


Επιστροφή στο Συζητήσεις

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 50 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 50 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 50 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 50 επισκέπτες